GLPI Plugin - Tag - en to fi_FI translation catalogue (6 entries)

en: Add tags
fi_FI: Lisää tunnisteita

en: HTML color
fi_FI: HTML-väri

en: Remove tags
fi_FI: Poista tunnisteita

en: Tag | Tags
fi_FI[0]: Tunniste
fi_FI[1]: Tunnisteet

en: Tag Management
fi_FI: Tunnisteiden hallinta

en: View all tags
fi_FI: Näytä kaikki tunnisteet
