GLPI Plugin - Tag - en to cs_CZ translation catalogue (7 entries)

en: Add tags
cs_CZ: Přidat štítky

en: HTML color
cs_CZ: Barva v HTML zápisu

en: Remove tags
cs_CZ: Odebrat štítky

en: Tag | Tags
cs_CZ[0]: Štítek
cs_CZ[1]: Štítky
cs_CZ[2]: Štítků
cs_CZ[3]: Štítky

en: Tag Management
cs_CZ: Správa štítků

en: Tag management
cs_CZ: Správa štítků

en: View all tags
cs_CZ: Zobrazit všechny štítky
