GLPI Plugin - Order - en to hr_HR translation catalogue (212 entries)

en: A bill number is mandatory
hr_HR: Broj računa je obavezan

en: A reference with the same name still exists
hr_HR: Još uvijek postoji referenca s istim imenom

en: Account Section
hr_HR: Odjeljak računa

en: Account section
hr_HR: Odjeljak računa

en: Activate suppliers quality satisfaction
hr_HR: Aktiviraj kvalitetu zadovoljstva dobavljača

en: Add billing details to item
hr_HR: Dodaj detalje o naplaćivanju za predmet

en: Add immobilization number to item
hr_HR: Dodaj predmetu imobilizacijski broj

en: Add order location to item
hr_HR: Dodaj lokaciju narudžbe za predmet

en: Add reference
hr_HR: Dodaj referencu

en: Add the reference
hr_HR: Dodaj referencu

en: Add to the order free items
hr_HR: Narudžbi dodaj slobodne predmete

en: Add to the order from the catalog
hr_HR: Dodaj narudžbi iz kataloga

en: Administrative followup quality (contracts, bills, mail, etc.)
hr_HR: Kvaliteta administrativnog objavljivanja (ugovori, računi, pošta itd.)

en: An account section is mandatory !
hr_HR: Odjeljak računa je obavezan!

en: An analytic nature is mandatory !
hr_HR: Svojstvo analitike je obavezno!

en: An order number is mandatory !
hr_HR: Broj narudžbe je obavezan!

en: Analytic Nature
hr_HR: Svojstvo analitike

en: Analytic nature
hr_HR: Svojstvo analitike

en: Ask for validation
hr_HR: Zatraži provjeru

en: Asked
hr_HR: Upitano

en: Author group
hr_HR: Grupa autora

en: Automatic actions when delivery
hr_HR: Automatske radnje pri dostavi

en: Average mark up to 5 (X points / 5)
hr_HR: Prosječna ocjena do 5 (X bodova / 5)

en: Being delivered
hr_HR: Dostavlja se

en: Being paid
hr_HR: Plaća se

en: Bill
hr_HR: Ulazni račun

en: Bill status
hr_HR: Stanje ulaznog računa

en: Bill type
hr_HR: Vrsta ulaznog računa

en: Bills
hr_HR: Ulazni računi

en: Can't create folder
hr_HR: Nije moguće stvori mapu

en: Cancel ask for validation
hr_HR: Otkaži zahtjev za provjerom

en: Cancel order
hr_HR: Otkaži narudžbu

en: Canceled
hr_HR: Otkazano

en: Canceled order state
hr_HR: Stanje otkazane narudžbe

en: Cannot copy file %1$s to %2$s
hr_HR: Nije moguće kopirati datoteku %1$s u %2$s

en: Cannot create reference without a name
hr_HR: Nije moguće stvoriti referencu bez imena

en: Cannot create reference without a type
hr_HR: Nije moguće stvoriti referencu bez vrste

en: Cannot link items not delivered
hr_HR: Nije moguće povezati predmete koji nisu dostavljeni

en: Cannot link several items to one detail line
hr_HR: Nije moguće povezati mnogostruke predmete na jedan redak detalja

en: Color to be displayed when order due date is overtaken
hr_HR: Boja za narudžbe čiji je datum dospijeća istekao

en: Comment of validation
hr_HR: Komentar provjere

en: Comment on survey
hr_HR: Komentiraj anketu

en: Commercial followup quality, visits, responseness
hr_HR: Kvaliteta komercijalnog objavljivanja, posjeta, odgovora

en: Contacts availability
hr_HR: Dostupnost kontakta

en: Copy of
hr_HR: Kopija od

en: Copy order documents when a new item is created
hr_HR: Kopiraj dokumente narudžbe pri stvaranju novog predmeta

en: Copy reference
hr_HR: Kopiraj referencu

en: Date of order
hr_HR: Datum narudžbe

en: Default VAT
hr_HR: Standardni PDV

en: Default heading when adding a document to an order
hr_HR: Standaradno zaglavlje prilikom dodavanja dokumenta narudžbi

en: Default inventory number
hr_HR: Standardni inventarski broj

en: Default name
hr_HR: Standardno ime

en: Default serial number
hr_HR: Standardni serijski broj

en: Default state
hr_HR: Standardno stanje

en: Delete
hr_HR: Brisanje

en: Delete item link
hr_HR: Izbriši vezu s predmetom

en: Delivered
hr_HR: Dostavljeno

en: Delivered items
hr_HR: Dostavljeni predmeti

en: Delivery
hr_HR: Dostava

en: Delivery address
hr_HR: Adresa dostave

en: Delivery location
hr_HR: Mjesto dostave

en: Delivery statistics
hr_HR: Statistika dostave

en: Delivery status
hr_HR: Stanje dostave

en: Designation
hr_HR: Označivanje

en: Destination entity
hr_HR: Entitet odredišta

en: Discount (%)
hr_HR: Popust (%)

en: Discount rate
hr_HR: Stopa popusta

en: Discounted price tax free
hr_HR: Cijena s popustom bez poreza

en: Display account section on order form
hr_HR: Prikaži odjeljak računa na obrascu narudžbe

en: Display analytic nature on item form
hr_HR: Prikaži svojstvo analitike na obrascu predmeta

en: Display order's suppliers informations
hr_HR: Prikaži podatke o dobavljaču u narudžbi

en: Do you really want to cancel this order ? This option is irreversible !
hr_HR: Stvarno želiš otkazati ovu narudžbu? Ova je opcija nepovratna!

en: Do you really want to delete these details ? Delivered items will not be linked to order !
hr_HR: Stvarno želiš izbrisati ove detalje? Dostavljeni predmeti neće biti povezani s narudžbom!

en: Do you really want to edit the order ?
hr_HR: Stvarno želiš urediti ovu narudžbu?

en: Do you really want to update this item ?
hr_HR: Stvarno želiš aktualizirati ovaj predmet?

en: Do you want to cancel the validation approval ?
hr_HR: Želiš li otkazati odobrenje provjere?

en: Document category
hr_HR: Kategorija dokumenta

en: Document category prefix
hr_HR: Prefiks kategorije dokumenta

en: Draft
hr_HR: Skica

en: Due date overtaken
hr_HR: Datum dospijeća istekao

en: Edit a validated order
hr_HR: Uredi provjerenu narudžbu

en: Edit order
hr_HR: Uredi narudžbu

en: Editor of validation
hr_HR: Autor provjere

en: Enable automatic generation
hr_HR: Aktiviraj automatsko generiranje

en: Estimated due date
hr_HR: Procijenjeni datum dospijeća

en: Final supplier note
hr_HR: Krajnja bilješka dobavljača

en: Generate item
hr_HR: Generiraj predmet

en: Generate order without validation
hr_HR: Generiraj narudžbu bez provjere

en: Generation
hr_HR: Generiranje

en: Global discount to apply to items
hr_HR: Globalni popust koji se primjenjuje na predmete

en: Go to configuration page
hr_HR: Idi na stranicu konfiguracije

en: Hide inactive budgets
hr_HR: Sakrij neaktivne proračune

en: Invoice address
hr_HR: Adresa računa

en: Issuer order
hr_HR: Naručitelj

en: Item already linked to another one
hr_HR: Predmet je već povezan s jednim drugim

en: Item already taken delivery
hr_HR: Predmet već preuzete dostave

en: Item delivered
hr_HR: Predmet dostavljen

en: Item generated by using order
hr_HR: Predmet generiran pomoću narudžbe

en: Item linked to order
hr_HR: Predmet povezan s narudžbom

en: Item successfully selected
hr_HR: Predmet uspješno odabran

en: Item successfully taken delivery
hr_HR: Predmet uspješno preuzete dostave

en: Item unlink form order
hr_HR: Odspoji predmet iz obrasca narudžbe

en: Late orders
hr_HR: Kasne narudžbe

en: Late orders total
hr_HR: Kasne narudžbe ukupno

en: Link to an existing item
hr_HR: Poveži s postojećim predmetom

en: Linked orders
hr_HR: Povezane narudžbe

en: List references
hr_HR: Popis referenca

en: Manufacturer reference
hr_HR: Referenca proizvođaća

en: Manufacturer's product reference
hr_HR: Proizvođačka referenca proizvoda

en: No VAT
hr_HR: Bez PDV-a

en: No associated item
hr_HR: Nema povezanog predmeta

en: No item selected
hr_HR: Nijedan predmet nije odabran

en: No item to generate
hr_HR: Nema predmeta za generiranje

en: No item to take delivery of
hr_HR: Nema predmeta koji se može uzeti iz isporuke

en: No specified status
hr_HR: Neodređeno stanje

en: Not enough items to deliver
hr_HR: Nema dovoljno predmeta za dostavljanje

en: Not paid
hr_HR: Nije plaćeno

en: Note
hr_HR: Bilješka

en: Number to deliver
hr_HR: Broj za dostavljanje

en: One or several selected rows haven't linked items
hr_HR: Jedan ili više stupaca nema povezane predmete

en: Order
hr_HR: Narudžba

en: Order Generation
hr_HR: Generiranje narudžbe

en: Order being delivered state
hr_HR: Stanje narudžbe koja se dostavlja

en: Order canceled
hr_HR: Narudžba otkazana

en: Order currently edited
hr_HR: Narudžba se trenutačno uređuje

en: Order delivered state
hr_HR: Stanje dostavljene narudžbe

en: Order generation in ODT
hr_HR: Generiranje narudžbe u ODT-u

en: Order informations
hr_HR: Podaci narudžbe

en: Order is late
hr_HR: Narudžba kasni

en: Order is validated
hr_HR: Narudžba je provjerena

en: Order item
hr_HR: Predmet narudžbe

en: Order lifecycle
hr_HR: Životni vijek narudžbe

en: Order name
hr_HR: Ime narudžbe

en: Order number
hr_HR: Broj narudžbe

en: Order paied state
hr_HR: Stanje plaćene narudžbe

en: Order status
hr_HR: Stanje narudžbe

en: Order validated
hr_HR: Narudžba provjerena

en: Order validation
hr_HR: Provjera narudžbe

en: Order validation successfully requested
hr_HR: Provjera narudžbe uspješno zatražena

en: Orders
hr_HR: Narudžbe

en: Orders management
hr_HR: Upravljanje narudžbama

en: Orders total
hr_HR: Narudžbe ukupno

en: Other type of item
hr_HR: Druga vrsta predmeta

en: Paid
hr_HR: Plaćeno

en: Paid value
hr_HR: Plaćeni iznos

en: Payment conditions
hr_HR: Uvjeti plaćanja

en: Payment status
hr_HR: Stanje plaćanja

en: Please select a supplier
hr_HR: Odaberi dobavljača

en: Plugin configuration
hr_HR: Konfiguracija dodatka

en: Plugin installation or upgrade
hr_HR: Instalacija dodatka ili nadogradnja

en: Postage
hr_HR: Poštarina

en: Price ATI
hr_HR: Bruto cijena

en: Price tax free
hr_HR: Cijena bez poreza

en: Price tax free with postage
hr_HR: Cijena bez poreza s poštarinom

en: Product name
hr_HR: Ime proizvoda

en: Product reference
hr_HR: Referenca proizvoda

en: Products references
hr_HR: Reference proizvoda

en: Purchase order
hr_HR: Narudžba

en: Quality of supplier intervention
hr_HR: Kvaliteta intervencije dobavljača

en: Quantity
hr_HR: Količina

en: Quote number
hr_HR: Broj predračuna

en: Recipient
hr_HR: Primatelj

en: Recipient group
hr_HR: Grupa primatelja

en: Reference free
hr_HR: Bez reference

en: Reference(s) in use
hr_HR: Korištene reference

en: Reliability about annouced delays
hr_HR: Pouzdanost o najavljenim kašnjenjima

en: Remove reference
hr_HR: Ukloni referencu

en: Rename documents added in order
hr_HR: Preimenuj dokumente koji su dodani u narudžbu

en: Request order validation
hr_HR: Zatraži provjeru narudžbe

en: Set account section as mandatory on order form
hr_HR: Postavi odjeljak računa kao obavezni podatak na obrascu narudžbe

en: Set analytic nature as mandatory on item form
hr_HR: Postavi svojstvo analitike kao obavezni podatak na obrascu predmeta

en: Signature of issuing order
hr_HR: Potpis naručitelja

en: Some fields cannont be modified because they belong to an order
hr_HR: Neka polja nije moguće promijeniti, jer pripadaju narudžbi

en: State before validation
hr_HR: Stanje prije provjere

en: Sum tax free
hr_HR: Ukupno bez poreza

en: Supplier Detail
hr_HR: Podaci o dobavljaču

en: Supplier for the reference
hr_HR: Dobavljač za referencu

en: Supplier quality
hr_HR: Kvaliteta dobavljača

en: Take item delivery
hr_HR: Uzmi predmet dostave

en: Take item delivery (bulk)
hr_HR: Uzmi predmet dostave (skupno)

en: Taken delivery
hr_HR: Preuzeta dostava

en: Thanks to add at least one equipment on your order.
hr_HR: U svoju narudžbu dodaj barem jednu opremu.

en: Thanks to select a model into your preferences
hr_HR: Odaberi jedan model u svoje postavke

en: The discount pourcentage must be between 0 and 100
hr_HR: Postotak popusta mora biti između 0 i 100

en: The order date must be within the dates entered for the selected budget.
hr_HR: Datum narudžbe mora biti unutar datuma koji su uneseni za odabrani proračun.

en: Total orders related with this budget is equal to its value.
hr_HR: Ukupne narudžbe povezane s ovim proračunom jednake su njegovoj vrijednosti.

en: Total orders related with this budget is greater than its value.
hr_HR: Ukupne narudžbe povezane s ovim proračunom veće su od njegove vrijednosti.

[ctx: button]
en: Transfer
hr_HR: Prenesi

en: Transmit budget change to linked assets
hr_HR: Prenesi promjene proračuna na povezani inventar

en: Unit price
hr_HR: Jedinična cijena

en: Unit price tax free
hr_HR: Jedinična cijena bez poreza

en: Unlink
hr_HR: Odspoji

en: Use free references
hr_HR: Koristi slobodne reference

en: Use this model
hr_HR: Koristi ovaj model

en: Use this sign
hr_HR: Koristi ovaj znak

en: Use validation process
hr_HR: Koristi proces provjere

en: VAT
hr_HR: PDV

en: Validate order
hr_HR: Provjeri narudžbu

en: Validated
hr_HR: Provjereno

en: Validated order state
hr_HR: Stanje provjerene narudžbe

en: Validation
hr_HR: Potvrđivanje

en: Validation canceled successfully
hr_HR: Provjera uspješno prekinuta

en: Validation process
hr_HR: Proces provjere

en: Validation query is now canceled
hr_HR: Zahtjev za provjerom je sada otkazan

en: Waiting for approval
hr_HR: Čekanje na odobrenje

en: Waiting for delivery
hr_HR: Čekanje na isporuku

en: Waiting for validation state
hr_HR: Stanje čekanja na provjeru

en: You cannot remove this status
hr_HR: Ne možeš ukloniti ovo stanje

en: You must set up at least the order life cycle before starting.
hr_HR: Prije započinjanja moraš postaviti barem životni ciklus narudžbe.

en: deliveryinfos_report_title
hr_HR: Podaci o dostavi

en: orderdelivery_report_title
hr_HR: Dostava narudžbe

en: €
hr_HR: kn
