GLPI Plugin - News - en to tr_TR translation catalogue (14 entries)

en: Alerts
tr_TR: Uyarılar

en: Can close alert
tr_TR: Uyarı kapatılabilsin

en: General
tr_TR: Genel

en: Information
tr_TR: Bilgi

en: Please enter a message.
tr_TR: Lütfen bir ileti yazın.

en: Please enter a name.
tr_TR: Lütfen bir ad yazın.

en: Problem
tr_TR: Sorun

en: Show on central page
tr_TR: Ana sayfada görüntülensin

en: Show on helpdesk page
tr_TR: Destek sayfasında görüntülensin

en: Show on login page
tr_TR: Oturum açma sayfasında görüntülensin

en: The end date must be greater than the start date.
tr_TR: Bitiş tarihi başlangıç tarihinden sonra olmalıdır.

en: Type (to add an icon before alert title)
tr_TR: Tür (uyarı başlığının önüne bir simge eklenmesi için)

en: Warning
tr_TR: Uyarı

en: You have hidden alerts valid for current date
tr_TR: Güncel tarih için geçerli olan gizli uyarılarınız var
