GLPI Plugin - News - en to lv_LV translation catalogue (13 entries)

en: Alerts
lv_LV: Brīdinājumi

en: Can close alert
lv_LV: Var aizvērt brīdinājumu

en: General
lv_LV: Vispārējs

en: Information
lv_LV: Informācija

en: Please enter a message.
lv_LV: Lūdzu ievadiet ziņojumu.

en: Please enter a name.
lv_LV: Lūdzu ievadiet nosaukumu.

en: Problem
lv_LV: Problēma

en: Show on helpdesk page
lv_LV: Parādīt uz palīdzības lapas

en: Show on login page
lv_LV: Parādīt pieteikšanās lapā

en: The end date must be greater than the start date.
lv_LV: Beigu datumam jābūt lielākam par sākuma datumu.

en: Type (to add an icon before alert title)
lv_LV: Tips (lai pievienotu ikonu pirms brīdinājuma nosaukuma)

en: Warning
lv_LV: Brīdinājums

en: You have hidden alerts valid for current date
lv_LV: Jums ir paslēpti brīdinājumi, kas derīgi pašreizējam datumam
