GLPI Plugin - News - en to hr_HR translation catalogue (13 entries)

en: Alerts
hr_HR: Upozorenja

en: Can close alert
hr_HR: Može zatvoriti upozorenje

en: General
hr_HR: Opće

en: Information
hr_HR: Informacije

en: Please enter a message.
hr_HR: Upiši poruku.

en: Please enter a name.
hr_HR: Upiši ime.

en: Show on central page
hr_HR: Prikaži na glavnoj stranici

en: Show on helpdesk page
hr_HR: Prikaži na stranici podrške

en: Show on login page
hr_HR: Prikaži na stranici prijave

en: The end date must be greater than the start date.
hr_HR: Krajnji datum mora biti veći od početnog datuma.

en: Type (to add an icon before alert title)
hr_HR: Vrsta (za dodavanje ikone ispred naslova upozorenja)

en: Warning
hr_HR: Upozorenje

en: You have hidden alerts valid for current date
hr_HR: Imaš skrivena upozorenja koja vrijede za trenutačni datum
