GLPI Plugin - News - en to fi_FI translation catalogue (13 entries)

en: Alerts
fi_FI: Hälytykset

en: Can close alert
fi_FI: Voi sulkea hälytyksen

en: General
fi_FI: Yleinen

en: Information
fi_FI: Tietoja

en: Please enter a message.
fi_FI: Kirjoita viesti.

en: Please enter a name.
fi_FI: Anna nimi.

en: Problem
fi_FI: Ongelma

en: Show on helpdesk page
fi_FI: Näytä helpdesk -sivulla

en: Show on login page
fi_FI: Näytä sisäänkirjautumissivulla

en: The end date must be greater than the start date.
fi_FI: Päättymispäivän on oltava myöhäisempi kuin alkamispäivän.

en: Type (to add an icon before alert title)
fi_FI: Tyyppi (lisätäksesi kuvakkeen ennen hälytysnimeä)

en: Warning
fi_FI: Varoitus

en: You have hidden alerts valid for current date
fi_FI: Sinulla on piilotettuja hälytyksiä, jotka ovat voimassa nykyiselle päivämäärälle
