GLPI Plugin - News - en to cs_CZ translation catalogue (13 entries)

en: Alerts
cs_CZ: Upozornění

en: Can close alert
cs_CZ: Může zavřít výstrahu

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Information
cs_CZ: Informace

en: Please enter a message.
cs_CZ: Zadejte zprávu.

en: Please enter a name.
cs_CZ: Zadejte název.

en: Problem
cs_CZ: Problém

en: Show on helpdesk page
cs_CZ: Zobrazit na stránce služby podpory

en: Show on login page
cs_CZ: Zobrazit na přihlašovací stránce

en: The end date must be greater than the start date.
cs_CZ: Je třeba, aby datum konce bylo později než začátku.

en: Type (to add an icon before alert title)
cs_CZ: Typ (pro přidání ikony před titulek upozornění)

en: Warning
cs_CZ: Varování

en: You have hidden alerts valid for current date
cs_CZ: Máte skrytá upozornění platná pro aktuální datum
