GLPI Plugin - GenInventoryNumber - en to ro_RO translation catalogue (10 entries)

en: Active
ro_RO: ActiveazaGenerarea

en: An inventory number have been generated
ro_RO: Numar InventarGenerat

en: GLPI's inventory items configuration
ro_RO: ConfigurarePeTipDevice

en: Generate inventory number
ro_RO: GenerareNumarInventar

en: Generation templates
ro_RO: GenerareModel

en: Global index position
ro_RO: PositieIndex

en: Inventory number generation
ro_RO: geninventornumar

en: Regenerate inventory number (overwrite)
ro_RO: RegenerareNumarInventar

en: Use global index
ro_RO: FolosesteGlobalIndex

en: You can't modify inventory number
ro_RO: NumarInventarGeneratInterzis
