GLPI Plugin - GenInventoryNumber - en to hr_HR translation catalogue (10 entries)

en: Active
hr_HR: Aktivno

en: An inventory number have been generated
hr_HR: Inventarski broj je generiran

en: GLPI's inventory items configuration
hr_HR: Konfiguracija stavki GLPI inventara

en: Generate inventory number
hr_HR: Generiraj inventarski broj

en: Generation templates
hr_HR: Predlošci za generiranje

en: Global index position
hr_HR: Globalna pozicija indeksa

en: Inventory number generation
hr_HR: Generiranje inventarskog broja

en: Regenerate inventory number (overwrite)
hr_HR: Ponovo generiraj inventarski broj (prepisuje stari)

en: Use global index
hr_HR: Koristi globalni indeks

en: You can't modify inventory number
hr_HR: Ne možeš promijeniti inventarski broj
