GLPI Plugin - GenInventoryNumber - en to fr_FR translation catalogue (16 entries)

en: Active
fr_FR: Génération activée

en: An inventory number have been generated
fr_FR: Un numéro d'inventaire a été généré

en: Daily
fr_FR: Quotidien

en: GLPI's inventory items configuration
fr_FR: Configuration spécifique à un type d'objet d'inventaire

en: Generate inventory number
fr_FR: Générer un numéro d'inventaire

en: Generation templates
fr_FR: Modèle de génération :

en: Global index position
fr_FR: Position de l'index global

en: Index auto-reset method
fr_FR: Mode de réinitialisation de l'index

en: Index position
fr_FR: Position de l'index

en: Inventory number generation
fr_FR: Génération de numéros d'inventaire

en: Monthly
fr_FR: Mensuel

en: Never
fr_FR: Jamais

en: Regenerate inventory number (overwrite)
fr_FR: Regénérer un numéro d'inventaire (à écraser)

en: Use global index
fr_FR: Utiliser l'index global

en: Yearly
fr_FR: Annuel

en: You can't modify inventory number
fr_FR: Vous ne pouvez pas modifier le numéro d'inventaire
