GLPI Plugin - GenInventoryNumber - en to es_ES translation catalogue (10 entries)

en: Active
es_ES: GenerationEnabled

en: An inventory number have been generated
es_ES: InventoryNumberGenerated

en: GLPI's inventory items configuration
es_ES: PerDeviceTypeConfiguration

en: Generate inventory number
es_ES: GenerateInventoryNumber

en: Generation templates
es_ES: GenerationModel

en: Global index position
es_ES: IndexPosition

en: Inventory number generation
es_ES: geninventorynumber

en: Regenerate inventory number (overwrite)
es_ES: RegenerateInventoryNumber

en: Use global index
es_ES: UseGlobalIndex

en: You can't modify inventory number
es_ES: GenerateInventoryNumberDenied
