GLPI Plugin - GenInventoryNumber - en to da_DK translation catalogue (10 entries)

en: Active
da_DK: Aktiv

en: An inventory number have been generated
da_DK: Et inventar nummer blev genereret

en: GLPI's inventory items configuration
da_DK: GLPI's konfiguration af inventar artikler

en: Generate inventory number
da_DK: Generer inventar nummer

en: Generation templates
da_DK: Generator skabelon

en: Global index position
da_DK: Globalt indeks position

en: Inventory number generation
da_DK: Inventar nummer generator

en: Regenerate inventory number (overwrite)
da_DK: Regenerer inventar nummer (overskriv)

en: Use global index
da_DK: Brug globalt indeks

en: You can't modify inventory number
da_DK: Du kan ikke ændre inventar nummeret
