GLPI Plugin - GenInventoryNumber - en to cs_CZ translation catalogue (10 entries)

en: Active
cs_CZ: Vytváření zapnuto

en: An inventory number have been generated
cs_CZ: Vytvořené  inventární číslo

en: GLPI's inventory items configuration
cs_CZ: Nastavení pro jednotlivé typy zařízení

en: Generate inventory number
cs_CZ: Vytvořit inventární číslo

en: Generation templates
cs_CZ: Model vytváření

en: Global index position
cs_CZ: Pozice rejstříku

en: Inventory number generation
cs_CZ: vytvořit inventární číslo

en: Regenerate inventory number (overwrite)
cs_CZ: Znovu vytvořit inventární číslo

en: Use global index
cs_CZ: Použít globální rejstřík

en: You can't modify inventory number
cs_CZ: Vytvoření inventárního čísla odepřeno
